Series
Ratings
281
Dragon BallRated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 5.0- Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 3.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5- Mr. BogusRated ★ 4.5
- We Got Married Season 4Rated ★ 4.0
We Got Married Season 3Rated ★ 4.0
We Got Married Season 2Rated ★ 4.0
We Got Married Season 1Rated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.5- Salty TourRated ★ 2.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- Wednesday Food TalkRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5- Unpretty Rapstar 3Rated ★ 1.0
- Unpretty Rapstar 2Rated ★ 1.5