Movies
Ratings
152
The ConjuringRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0- Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0