Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0