Movies
Ratings
63
Venus TalkRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.0
TronRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0