Series
Ratings
61- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
- No, Thank You Season 2Rated ★ 4.0
- Mr. TrotRated ★ 3.0
- No, Thank YouRated ★ 4.0
- Omniscient Interfering ViewRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 3.5
Merry MaryRated ★ 3.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0