Series
Ratings
58- Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- MisaengmulRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
GokusenRated ★ 5.0- Nonstop 5Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0