Series
Ratings
136- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- LTNSRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Green Mothers ClubRated ★ 3.5
- Dug DaysRated ★ 4.0
- A Dance From AfarRated ★ 3.5

MamaRated ★ 5.0- Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Pippi LongstockingRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Camping ClubRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.5