Series
Ratings
161
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 3.0
Summer SnowRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 3.5

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 2.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Haken no HinkakuRated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0