Series
Ratings
74- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
- The Silent SeaRated ★ 1.5
- HappinessRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- Black MirrorRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Modern FamilyRated ★ 4.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5