Series
Ratings
14
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0