Movies
Ratings
2925- SiratRated ★ 4.0
- Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
My SunshineRated ★ 3.5- The SingersRated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 3.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.0- HumintRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.5- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
The Midnight SkyRated ★ 2.5
The Girl with the NeedleRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- The RIPRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- The Great FloodRated ★ 2.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5- The HutRated ★ 3.5