Series
Ratings
10
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 3.0