Series
Ratings
149
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 2.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
DEATH NOTERated ★ 2.0
Densha otokoRated ★ 4.5
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Honey & CloverRated ★ 4.0
URAKARARated ★ 2.0- Sunny GirlRated ★ 5.0
Love YouRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 3.5