Series
Ratings
12
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0