Series
Ratings
303- Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 3.0- Little WomenRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 5.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 5.0
- 악령병동Rated ★ 2.5
- KkangsooniRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 4.0- Love CellsRated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.5- Twenty Years OldRated ★ 3.0