Series
Ratings
1426- Turkey! Time to StrikeRated ★ 5.0
- 20th Century Hit SongRated ★ 5.0
Heart SurgeonsRated ★ 5.0- Cover UpRated ★ 5.0
- Onmyō Kaiten Re:verseRated ★ 5.0
- Take Off Your ShoesRated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Pocket Monsters: Liko and Roy's DepartureRated ★ 5.0- Pocket Monsters: Terapagos' BrillianceRated ★ 5.0
- Pocket Monsters: Terastal DebutRated ★ 5.0
- Pocket Monsters: Rayquaza RisingRated ★ 5.0
- The Silent WifeRated ★ 5.0
- 신 도라에몽Rated ★ 5.0
Gatchaman FighterRated ★ 5.0
Gatchaman IIRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 5.0- I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 5.0