Series
Ratings
196- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Black MirrorRated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- 개소리Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.5
- Risqué Business: JapanRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- I am Solo, Love ForeverRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0