Series
Ratings
24- Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 1.5
CalifornicationRated ★ 5.0- The Hungry and the HairyRated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0