Series
Ratings
324- Haunted HotelRated ★ 3.5
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5- Low LifeRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 3.0
- Dune: ProphecyRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 4.0
- Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 4.0
ServantRated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0