Series
Ratings
15
KoiRated ★ 3.0- Incompetent TakaRated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 4.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 0.5
The IT CrowdRated ★ 5.0- Lovely RunnerRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0