Series
Ratings
25
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5- Junji Ito CollectionRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5