Series
Ratings
56
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0