Series
Ratings
154
DamoRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5- Big ManRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Pied PiperRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0