Series
Ratings
51- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 2.5- Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 2.5