Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
WidowsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5- Honey Don't!Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5- BlackBerryRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
In Her ShoesRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0