Series
Ratings
119- HappinessRated ★ 3.5
- A Superior DayRated ★ 1.5

Money GameRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 1.5
The ClubhouseRated ★ 3.5
The Rise of PhoenixesRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 1.0
RememberRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5- MelancholiaRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 3.0
TimesRated ★ 1.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0