Series
Ratings
74- Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 2.0
The Great White TowerRated ★ 3.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0- あなただけ見えないRated ★ 4.5
My Brother Loves Me Too MuchRated ★ 3.0
FAKE MOTION -Takkyu no Osho-Rated ★ 2.5
Debu to Love to Ayamachi to!Rated ★ 3.0
GeGeGe no KitaroRated ★ 3.5
GeGeGe no KitaroRated ★ 4.0
GeGeGe no KitaroRated ★ 4.0
My Husband is a CartoonistRated ★ 5.0
Isekai Izakaya "Nobu"Rated ★ 4.0
Isekai Izakaya "Nobu"Rated ★ 4.0