Series
Ratings
51
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 3.5
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5