Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0