Series
Ratings
55
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5