Series
Ratings
126
Reply 1994Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 3.5
Take Me to Love & MealRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0- Witch HuntRated ★ 2.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 3.0- Can We Love?Rated ★ 2.5

HealerRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0