Series
Ratings
113- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5- The TrunkRated ★ 2.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0