Movies
Ratings
175
The OutlawsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0- Believer: extended cutRated ★ 3.5
Mary PoppinsRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.5