Titles you rated
- The FinRated ★ 3.0
- Watchout Your ValveRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Summer's CameraRated ★ 3.5
- What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.5
- Bitch on the BeachRated ★ 3.0
- Love Jo. Right Now.Rated ★ 5.0
- HeartRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0- The Observer′s JournalRated ★ 3.0
- Journey ThereRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0- Journeys in Math and GeneticsRated ★ 3.5
- Finding Hae miRated ★ 3.5
- NagayoRated ★ 3.0
- The EducationRated ★ 2.0
- Hye-YoungRated ★ 3.0