Series
Ratings
33
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 4.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0