Series
Ratings
54
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good Wife Season 6Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0