Series
Ratings
21- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
War and PeaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
- Witch HuntRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0