Series
Ratings
87- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Green Mothers ClubRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- I Am SoloRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
TruthRated ★ 3.0- Queen of TearsRated ★ 3.0
Vivid RomanceRated ★ 2.5- Marry My HusbandRated ★ 2.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5