Series
Ratings
22
InuYashaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.0
DEATH NOTERated ★ 4.0