Series
Ratings
92- The Day of the JackalRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 1Rated ★ 5.0
- LTNSRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5