Series
Ratings
23
High School DxDRated ★ 3.0
High School DxD NewRated ★ 3.0
High School DxD BorNRated ★ 3.0
High School DxD HeroRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.0- DaybreakRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- My Little TelevisionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0