Series
Ratings
121
NisemonogatariRated ★ 3.0
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.5- AemaRated ★ 2.0
- CassandraRated ★ 1.5
The Future DiaryRated ★ 2.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.5
Soul EaterRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0