Movies
Ratings
19
Like for LikesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0- Slightly Single in L.A.Rated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 5.0
Love Is in the AirRated ★ 5.0- The RomanticsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Can You Keep a Secret?Rated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
Thanks for SharingRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5