Movies
Ratings
175
Killer ToonRated ★ 3.5
14 BladesRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5- Over My Dead BodyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5