Series
Ratings
48- Manhattan Love StoryRated ★ 3.0
- DominionRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.5- Resurrection Season 1Rated ★ 2.5
- BelieveRated ★ 3.0
- Tyrant Season 1Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Last Man on EarthRated ★ 3.0
ForeverRated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 2.5
2 Broke GirlsRated ★ 2.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.0- Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5