Series
Ratings
188- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5- One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.5- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5