Series
Ratings
130- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
Precious FamilyRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
TripleRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 2.5
Smile, YouRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5