Series
Ratings
116
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5- HarlotsRated ★ 3.5
HarlotsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 2.5
- The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- High MaintenanceRated ★ 4.0
- High MaintenanceRated ★ 4.0