Series
Ratings
29- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 1.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Go OnRated ★ 3.5
- SelfieRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Path to GloryRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0