Series
Ratings
207- A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5- The ResidenceRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- The SympathizerRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5- Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- QueenmakerRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5